Serwis i naprawa urządzeń gastronomicznych

Zadzwoń pod numer +48 516 836 906

 

 

Bez wątpienia branża gastronomiczna zalicza się do tych dziedzin, w których kluczowe są zarówno wysokie umiejętności kucharzy, świeżość produktów, jak równie jakość i bezawaryjność urządzeń, z pomocą których przygotowywane są potrawy. Nasza firma w pełni zdaje sobie sprawę z powyższych zagadnień i dlatego chcemy zaoferować nasze profesjonalne wsparcie w zakresie kompleksowego serwisu urządzeń gastronomicznych.

Na rynku działamy od wielu lat i w tym czasie zdobyliśmy obszerną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam realizować serwis i naprawy urządzeń gastronomicznych w pełni fachowo. Pracę zaczynamy zawsze od precyzyjnej diagnostyki zaistniałej usterki, sprawdzamy najdrobniejsze detale, ponieważ chcemy w możliwie najkrótszym czasie wyeliminować awarię i przywrócić sprzęt gastronomiczny do pełnej funkcjonalności. W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy wielokrotnie udowodnili swoją wiedzę oraz umiejętności, a najlepszą wizytówką oferowanych przez nas usług są setki zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy, tak w zakresie napraw, jak i serwisu urządzeń wykorzystywanych na co dzień w gastronomii.

Urządzenia gastronomiczne, które naprawiamy to m.in.: bemary, ekspresy do kawy, elektryczne urządzenia grzewcze, frytownice, grille, kotły warzelne, kuchenki elektryczne i gazowe, mieszarki do ciast, piece konwekcyjno-parowe, piece do pizzy, pakowacze próżniowe, wałkowarki, zmywarki.

Najlepszy serwis urządzeń gastronomicznych w Warszawie

 

📞 +48 504 600 680 📞

 

Błyskawiczny dojazd – konkurencyjne ceny

Serwis i naprawa urządzeń gastronomicznych w Warszawie – FAQ

Jakie urządzenia gastronomiczne są objęte waszymi usługami serwisowymi i naprawczymi?
Nasza firma specjalizuje się w serwisie i naprawie szerokiego zakresu urządzeń gastronomicznych, obejmując piece, kuchenki, chłodziarki, frytownice, zmywarki i wiele innych. Działamy kompleksowo, obsługując różne typy sprzętu używanego w branży gastronomicznej.

Jakie są dostępne opcje naprawy – czy oferujecie zarówno naprawy pilne, jak i planowane przeglądy konserwacyjne?
Nasze usługi obejmują zarówno naprawy pilne w przypadku nagłych awarii, jak i planowane przeglądy konserwacyjne. Dzięki regularnym przeglądom profilaktycznym pomagamy utrzymać urządzenia w optymalnym stanie technicznym, minimalizując ryzyko awarii.

Czy wasi technicy posiadają specjalistyczną wiedzę dotyczącą różnych marek i modeli urządzeń gastronomicznych?
Tak, nasi doświadczeni technicy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności, aby obsługiwać urządzenia różnych marek i modeli. Bez względu na specyfikę sprzętu, jesteśmy przygotowani do skutecznej naprawy i konserwacji.

Jakie są koszty usług serwisowych i naprawczych, oraz czy istnieje możliwość negocjacji cen?
Koszty usług zależą od rodzaju naprawy i wymaganych działań. Oferujemy uczciwe i konkurencyjne ceny, a każda wycena jest dostarczana klientowi przed rozpoczęciem prac. Istnieje możliwość negocjacji cen, zwłaszcza w przypadku większych zleceń.

Czy udzielacie gwarancji na świadczone usługi serwisowe i wymieniane części?
Tak, zapewniamy gwarancję na nasze usługi serwisowe oraz na wymienione części. Gwarancja ta daje klientom pewność, że naprawy zostały wykonane profesjonalnie, a w przypadku jakichkolwiek problemów, jesteśmy gotowi do szybkiej interwencji i ponownej naprawy.

Call Now Button